Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Головна
Діагностика BMW,VW
Mercedes-Benz
Ремонт Mercedes-Benz
Чіп-тюнінг
Наші контакти
м.Івано-Франківськ
вул.Надрічна 46 б

діагност-електрик
Mercedes-Benz
тел. : 066 925 30 15
Запитуйте-відповідаємо

 

1

Ремонт Mercedes-Benz у Івано-Франківську


PKW– ремонт усіх штатних електроннихних систем та електро–обладнання легкових автомобілів Mercedes-Benz. Двигун(дизель)-усунення несправностей у паливній системі Common-Rail (в народі-CDI) наприклад таких , як : занадто довге стартування ,пропадання тяги ,коливання обертів та ін. А також ми усунемо протікання палива на з'єднаннях та насосі високоготиску. Усунемо всі неполадки в системі управління турбонаддувом : обмеження потуж-ності , завелика димність вихлопних газів .

Двигун(бензин)-усунемо неполадки в роботі будь-якого бензинового двигуна Вашого Mercedes-Benz : зменшення потужності ,нестабільність обертів , завеликий розхід палива... АКП–усунемо неполадки , пов'язані з роботою тільки електронної частини любих автома-тичних коробок Mercedes-Benz (ремонт механічної частини не проводимо).
Підвіска–усунення всіх неполадок у пневматичній (AIRmatik) підвісці , калібровка рівня. Активна гідравлічна підвіска(АВС) : усунемомо такі несправності в роботі як : відсутність піднімання , нерівномірність кліренсу та інше.
Інші електронні системи-автомобілі Mercedes-Benz обладнані багатьма складними та різноманітними електронними системами —але Ви можете бути впевнені : ми відремонтуємо та налагодимо і їх роботу.А зокрема : неполадки в роботі електронних ключів (не повертається в замку або нема запуску двигуна ) , кліматичних установок (тільки електронна частина ) , ремонт сервоприводу дверей (в народі-"дотяжка") на W140 та W220 , освітлення ,медіа ,
та багато іншого.


Sprinter,Vito,Viano-також,як і на легкових усунемо всі неполадки в роботі любого типу дизельного чи бензинового двигуна. Ремонт практично всього штатного електрообладнання : від заміни несправної свічки накалювання—до ремонту і програмування електронних блоків ( напрклад усунення проблем зі стартуванням
–напис START ERROR на дисплеї ).


ACTROS,AXOR,ATEGO,VARIO-ремонт електрообладнання двигуна ,КП,АКП , освітлення , гальмівних систем, штатних автономних підігрівачів та кондиціонерів , систем управління рівнем,усунемо всі несправності в роботі ключів-транспордерів ( при потребі адаптуємо інший ключ ) , та інше.


 


Якщо Вас все-таки спіткала така неприємність—звертайтесь до нас , і ми Вам допоможемо!
Бо ми працюємо для того , щоб продовжити Вам приємність від користування своїм Mercedes-Benz !