Головна
Діагностика BMW,VW
Mercedes-Benz
Ремонт Mercedes-Benz
Чіп-тюнінг
Наші контакти
м.Івано-Франківськ
вул.Надрічна 46 б

BMW,WV,AUDI консультації за номером :

0990156640 Роман

Консультації по 
Mercedes-Benz
тел. : 0669253015

Олег
Запитуйте-відповідаємо

 

1

Програмне видалення сажевого фільтра ,клапана EGR, системи AdBlue ,задніх лямбдазондів та

Чіп-тюнінг таких марок автомобілів : BMW, Mercedes Benz , WV ,Audi ,Skoda.

Якщо у Вас більш-менш "свіжий" дизельний автомобіль-то він обов язково укомплектований сажевим фільтром. Сажевий фільтр вмонтований у випускній системі автомобіля і призначений для уловлювання найдрібніших частинок недогорівшого палива. Для самоочистки від цих залишків у програмі управління двигуном передбачений процес прожарки .

Погана якість палива ,зношена паливна апаратура та інші фактори суттєво зменшують ресурс сажевого фільтра та можуть призвести навіть до повного його забиття . Навіть часткова втрата своїх властивостей фільтром приводить до перегріву турбіни ,потрапляння дизельного палива в мастило ,часткова втрата потужності та підвищена витрата палива.

Заміна цього агрегата не з дешевих . Нормальне та бюджетне рішення в наших умовах-це програмне та фізичне його видалення. Багато автовласників бояться втручання в "мізки" свого автомобіля . Гарантуємо вам перевірені та технічно грамотні рішення .Клапан EGR служить для зменшення викидів оксиду азоту у вихлопних газах .Опускаємо тут опис роботи системи рециркуляції на новому автомобілі .Все це можна знайти на просторах нету.На автомобілях з пробігом несправність роботи цього клапана приводить до закоксовування впускного колектора ,зменшення ресурсу двигуна ,а при повному відказі-переведення роботи двигуна в аврійний режим . Мабуть багато хто знімав впускний колектор дизеля та бачив там приблизно таку картину :

- закосований колектор .Тобто на автомобілях з пробігом ,система що призначена для покращення екологічності двигуна спарцьвує навпки . Зменшений прохід повітря обов язково приведе до збільшення кількості шкідливих викидів ,димності . Також сам клапан EGR абсолютно не з дешевих .

Щоб заощадити ваші кошти на придбання цього клапану та можлву чистку впускного колектору пропонуємо вам програмне відключення системи рециркуляції .

Пропонуємо тільки програмне збільшення потужності турбованих (компресорних) дизельних та бензинових ДВС . Не секрет ,що автовиробники випускають автомобілі з одними і тими ж самими агрегатами і об ємами двигунів та різною потужністтю ,що обумовлене податковим законодавством у різних країнах та нормами викидів. Майже кожен такий автомобіль має в собі із заводу прихований "запас" потужності .Грамотне вивільнення цих прихованих резервів не зашкодить двигуну та не вплине на збільшення витрати палива-а часто-густо навпаки призводить до невеликої її економії

Турбота про довкілля -це дуже гуманно та важливо. Та на жаль- в наших умовах нереально дорого .Тому ,щоб зекономити Ваші кошти- пропонуємо послугу програмного видалення системи AdBue з вашого автомобіля. Переваги програмного видалення : підвищення надійності та безвідказності автомобіля за рахунок відключення капризного лектронного блоку з аж надто коштовними "екологічними" вузлами ( датчики NOx , насоси та підгівач ), відсутність витрат на подальше обслуговування цієї системи .

Програмне видалення включає в себе зміну інженерами так званої "прошивки" двигуна на роботу без цієї системи.